Подписывайтесь и оперативно получайте самые свежие новости TM RedPoint

Теперь ты не упустишь свежие обновления ;)
Подписка успешно оформлена
 

Подписывайтесь и оперативно получайте самые свежие новости TM RedPoint

Теперь ты не упустишь свежие обновления ;)
Подписка успешно оформлена

Конкурс. Життя у ритмі Outdoor ...по Карпатам. Роман Неділько та Юрій Репало

Своими впечатлениями с нами делится команда путешественников Роман Недилько и Юрий Репало (г. Полтава). Ребята рассказали о незабываемых моментах, которые остались в их памяти на всю жизнь.

История подаётся в авторской редакции и на языке оригинала:

Вечір на полонині під Черногірскьим хребтом. Роман Неділько та Юрій Репало для Red Point"Наша мандрівка передбачала максимально швидко і більше пройти по основноим масивам Карпат (Україна). Чесно кажучі було важкувато, особливо коли за день треба було пройти від озера Несамовите, піднятися на Говерлу, потім дойти до Петроса, підкорити його і стати на ночівлю за біостаціонаром. Але втома то таке... емоції то головне ;)

Все починається з мрії. Мрія штовхає нас до дій, закриваючи очі на ризики та небезпеку.

Ми залишаємо все в своєму вигаданому світі, де все затишно, де добре, де все розписано наперед .... Кожна дія. Залишаємо і вирушаємо назустріч невідомості, назустріч дикій природі ... де ніхто тебе не чекає, де ти нікому не потрібен, де ризики і удари, де ти зіткаєшся лицем до лиця з самим собою.

Чорногірський хребетБагато хто ставить питання, коли ти повертаєшся з чергового походу чи експедиції: знеможений, брудний, застуджений але щасливий: «Навіщо все це? Навіщо вдаватися поневірянь та страждань?» Навіщо ... складно пояснити, навіщо людина постійно перевіряє себе на міцність, свідомо йде додолання труднощів і позбавлень. Але я можу з впевненістю сказати, що після першого ж дотику до дикої природи ти змінюєшся... ти щось отримуєш від неї, щось що за межою нашого розуміння. Але це допомагає дивитися на навколишній світ зовсім інакше, глибше і яскравіше.

Кожне місце на нашій планеті унікально, кожне має свою історію, свою долю, своє обличчя. І кожне таке місце, віддає тобі частину себе, і закохує тебе в себе. І ти ніколи не забуваєш це місце, воно назавжди в твоїй пам'яті... в твоєму серці, і постійно вабить знову.

Карпати - могутній і суворий край високих гір, засіяних густими лісами ... високого, чистого неба - колискою сонця і місяця ... прозорих озер і бурхливих гірських річок, що таять в собі давні таємниці та легенди. Все це відкрито і не таїться від нас, до цього можна доторкнутися, відчути .. для цього потрібно всього лише вийти за поріг, взяти похідне спорядження і вирушити в дорогу.Але цей шлях важкий і непростий. На шляху ти постійно відчуваєш позбавлення і небезпеки. Яскраве сонце, яке сушить все живе навколо, яке раптово змінюється на холодні ночі. Сухий вітер що на пару з проливним дощем випробовують твій характер на міцність. Довгі дні мандрівок позбавляють сил і сіють сумніви і страх у твоєму серці і тобі здається, що не варто було вирушати. Але все це долаєш і завзято йдеш вперед і тільки вперед. Туди куди кличе мрія, туди де ти зможеш доторкнуться до неї ... туди де ти станеш на мить щасливим і вільним..."
Відео з походу:

Поддержать команду друзей Романа и Юрия своими Like приглашаем на наши странички в Facebook и Вконтакте.


Конкурс «
Моё незабываемое приключение» набирает обороты! Не откладывайте на «потом», дописывайте и присылайте нам историю своих восхождений, преодолений и переживаний!

Мы ждем ваши рассказы! А отличный подарок от Red Point - комплект снаряжения: палатка Steady 2 и спальный мешок Pro-Light 200, ждет своего Победителя!

Расскажи друзьям

Поделись своим отзывом о нашем снаряжении и получи фирменную футболку*

* Подарок отправляется в случае, если отзыв был размещен в разделе “Обзоры” нашего сайта
Заполните все поля для отправки

Спасибо, друг!

Твоё мнение очень важно для нас!
Скоро и у тебя будет фирменная футболка Red Point!

Команда Red Point.

А пока твоя футболка едет к тебе – подписывайся на самую интересную рассылку про активный отдых!

Подписка активирована.