НОВИНА 10 ЛИСТОПАДА 2014

Red Point - надійний друг для всіх, хто любить подорожі

Найприємніше у нашій роботі – це отримувати ваші відгуки, друзі! Декілька днів тому своєю думкою про рюкзак Speedline 50 та спальник OXYGEN 300 з нами поділився Николай Балабан. Цей відгук настільки детальний та корисний, що ми не могли ним не поділитися:) Про те, як вели себе спальник та рюкзак під спекотним сонцем в хащах Israel Trail, читайте далі (відгук подається мовою оригіналу та за редакцією користувача):

Туристические рюкзаки для єкстримальніх походов Red Point Speedline 50

"Перший раз натрапив на Red Point, коли блукав інтернетом в пошуках недорогого і якісного українського спорядження для мандрівок і альпінізму. До того мав досвід використання виробів різоманітних фірм і цінових категорій. Завжди намагаюся поєднувати роботу з подорожами містами і горами, особливо горами, тому зі мною завжи має бути ноутбук і трохи електронного приладдя, отже важливим для мене є "лайт пекінґ", щоб нести максимально легку вагу.

Перед черговою поїздкою закордон вирішив спробувати спорядженння Red Point. Мій вибір впав на рюкзак Speedline 50 та спальник OXYGEN 300. Замовивши це добро зі знижкою в фірмовому магазині redpoint.org.ua вже через кілька днів тішився новими забавками. Після невеличкого тесту в Карпатах дві обновки відправилися зі мною в двомісячну подорож до Ізраїлю.

Отож, рюкзак: зовні він виглядaє дуже маленьким і акуратним, я навіть побоювався щодо його місткості, але дарма: разом з пожитками на 2 місяці в дорозі Speedline 50 не був завантажений навіть на 80%, тільки повертаючись додому сувеніри зробили свою "темну" справу. Легкий, ергономічний, зручний в носінні, добре працюють лямки на грудях. Новий друг із честю пройшов три основні випробування Ізраїлем:

• пекуче сонце: під час подорожі до Голанських висот добирався туди хіч-хайкінгом: сумарно багато годин вздовж траси під нещадним сонцем, те саме було і в пустелі Неґев. Проте при огляді не помітив жодних пошкоджень кольору чи тканини самого рюкзака;

• дряпучі зарослі: гуляючи різноманітними стежками доводилось часто проходити кілометри колючих чагарників, де порізався і пошкодив футбоку, проте SPEEDLINE 50 залишився неушкодженим;

Зарослі Israel Trail неподалік Хайфи

 огляд туристичного рюкзака Red Point Speedline 50

Підземелля фортеці Німрод

 спорядження українського виробника Red Point рюкзак Speedline 50

• кам’яні тунелі і переходи різних підземель з рідною шириною проходів і тут рюкзак мене не підвів – за що я йому дуже вдячний.

Щодо недоліків – частина, де спина притуляється до рюкзака, таки парить в різних кліматичних умовах, що робить трохи незручним довге носіння. Також для 50-ти літрового рюкзака таки конче необхідний рейнкавер, особливо в умовах Українських Карпат, також він може служити чохлом в різних ситуаціях.

Спальник також гідний всяких похвал – для мене він має дві ключові переваги: легка вага і об’єм, в поєднанні з дуже добрим теплозберіганням. Це знахідка для будь-якого мандрівника! З OXYGEN 300 мене повязує важливий досвід – за збігом обставин вимушений був ночувати на горі без намета та килимка, облаштувавши з речей невелике гніздо. Мушу сказати, що сон був дуже добрий, спальник ніде не подерся, незважаючи на холод за бортом всередині було тепло і затишно.

Мінус, як на мене, лише в замку що часом "їсть" кутики спальника, але це, напевно, непереборна властивість такого типу замків.

Ранок під горою Хермон

 відгуки та огляди про спорядженні Red Point

Отож, несухий підсумок! Залишився дуже задоволений своїми новими надійними друзями! Раджу їх всім, хто любить подорожі, активний і трохи екстримальний відпочинок, а також напівбродячий спосіб життя :)

Велике спасибі Red Point та інтернет-магазину redpoint.org.ua."

 

Від імені всієї команди ми дякуємо Миколі за відгук, який допоможе багатьом при виборі спорядження! Раді віддячити автору та подарувати йому нашу фірмову футболку, яка, сподіваємося, також стане вірним супутником у нових пригодах!

Друзі, якщо ви також подорожуєте з нашим спорядженням  поділіться відгуками, оглядами, надсилайте свої фото та можливо саме до Вас виїде подарунок від нашої команди :)

НАСТУПНА УСІ НОВИНИ ПОПЕРЕДНЯ
Залишайся в курсі новин

Підписуйся та дізнавайся першим про новинки та думки експертів

Ви успішно підписались на розсилку.

Закрити