Подписывайтесь и оперативно получайте самые свежие новости TM RedPoint

Теперь ты не упустишь свежие обновления ;)
Подписка успешно оформлена
 

Подписывайтесь и оперативно получайте самые свежие новости TM RedPoint

Теперь ты не упустишь свежие обновления ;)
Подписка успешно оформлена
22.07.2013/

Отзыв о спальнике Red Point участника экспедиции на г. Мак-Кинли

Відгук про спальнік RED POINT LIGHTSOME233Больше месяца не было свежих тестов. Время исправлять ситуацию;)

Сегодня есть отличный повод поделиться интересными новостями - спальный мешок Red Point Lightsome 233 успешно прошёл тест во время экспедиции на гору Мак-Кинли (Аляска). Высокую оценку модель спальника получила от Игоря Случика, участника экспедиции.

Мак-Кинли (Денали; англ. Mount McKinley, Denali) — двуглавая гора на Аляске, высочайшая гора Северной Америки. Находится в центре национального парка Денали.

Мак Кинли Аляска - тест спальника Red Point Lightsome 233

Отзыв подается в авторской редакции и на языке оригинала:

"Спальник має дуже зручний компресійний мішок, що дозволяє зменшувати об'єм спальника до розміру ганбольного м'яча. Відразу після звільнення спальника від компресійного мішка, він починає розправлятися і збільшуватися в об’ємі. Це говорить про те, що пружні властивості утеплювача на висоті. Основний колір даного яскравий червоний – помаранчевий. Це додає відчуття тепла ніби від полум'я.

RED POINT LIGHTSOME 233 – легкий і компактний варіант спальника Мене порадувала наявність об’ємного валика зі стяжкою, який буде корисний при низьких температурах і не дає теплу випаровуватися крізь отвір в капюшоні. Блискавку спальника досить легко відкрити, але робити це потрібно не швидко, щоб тканину не зажувало під собачку блискавки. У мене вона заїла при першому ж відкритті, але після, пристосувавшись, таку помилку я не повторював. Зверху блискавку від розстібання захищає додатковий елемент на липучці. Його можна приліпити сам на себе, щоб він не чіплявся за речі, поки спальник відкритий. Гарно зістібається лівий — правий, що для морозу дуже зручно.

Виготовлений із синтетичних матеріалів, і часу на його сушку йшло зовсім не багато. Що стосується комфорту, спальник настільки легкий, що його не помічаєш на собі. Тільки тепло, що утримується утеплювачем, говорить про те, що ти лежиш не просто на килимку.

На завершення скажу, що спальний мішок Red Point Lightsome 233 – легкий і компактний варіант спальника для не дуже холодної погоди, оснащений, до того ж, різними зручними дрібницями. Для холодної, як комплект з пуховим спальником, що випробувано нами в умовах низьких темперетур на снігах Мак-Кінлі."

Спальник має дуже зручний компресійний мішок

 

Расскажи друзьям

Поделись своим отзывом о нашем снаряжении и получи фирменную футболку*

* Подарок отправляется в случае, если отзыв был размещен в разделе “Обзоры” нашего сайта
Заполните все поля для отправки

Спасибо, друг!

Твоё мнение очень важно для нас!
Скоро и у тебя будет фирменная футболка Red Point!

Команда Red Point.

А пока твоя футболка едет к тебе – подписывайся на самую интересную рассылку про активный отдых!

Подписка активирована.