Подписывайтесь и оперативно получайте самые свежие новости TM RedPoint

Теперь ты не упустишь свежие обновления ;)
Подписка успешно оформлена
 

Подписывайтесь и оперативно получайте самые свежие новости TM RedPoint

Теперь ты не упустишь свежие обновления ;)
Подписка успешно оформлена
05.09.2016/

Спальные мешки Munro хребтами Высокого Алая

Трехнедельный поход в горы 5ой категории сложности это вам не шутки. Чтобы облегчить вес рюкзака приходится экономить на всем. Даже на спальниках, взяв два спальника на троих. Все плюсы и минусы такого выбора, а также рекомендации и пожелания читайте в отчете Максима Шлинчука.

"Цього літа збірна група туристів з Києва і Дніпра вирушила у тритижневий похід 5ї категорії складності Високим Алаєм у Киргизстані.

Зібравши усе необхідне спорядження, не вистачало лише найголовнішого, того, без чого неможливе комфортне існування в горах — спальників. Ми звернулись до компанії RedPoint, яка люб'язно погодилась надати нам у користування два сучасних, теплих і легких мішки моделі Munro R.

Тепер, повернувшись з подорожі, можна впевнено сказати, що спальники відповідають усім заявленим характеристикам і чудово підходять для такої подорожі.

Але опишемо трохи детальніше технічні деталі спальників, їх експлуатацію та умови використання.

Спальники Munro пошиті якісно і з усіма необхідними дрібницями (липучка-фіксатор блискавки, якісна блискавка, комір на затяжці, зручний анатомічний капюшон, вушка для його розвішування, маленька кишеня в середині спальника), тут власне нічого додати. Використані хороші і легкі матеріали. Так само кльово реалізований компресійний мішок: все лаконічно, просто і зручно.

Головною фішкою нашого тестування є не зовсім стандартне використання зшитих разом спальників. А саме той факт, що за специфікою нашої подорожі, для економії ваги, ми брали 2 спальники на 3-х туристів.

Спальники зшивали між собою і таким чином троє лягали у зшивку. Тут варто звернути увагу на якісні блискавки Munro, які дозволяли зшивати спальники без проблем, швидко і надійно, не розходились і не ламались. Це дозволило нам зекономити на вазі групового спорядження, а також значно підвищувало комфорт при ночівлях у мінусовій температурі.

Мусимо відзначити, що з даними моделями спальників такий спосіб ночівлі виявився некомфортним: в нашому випадку було затісно. Але ситуація вирішується просто перетворенням зшивки на ковдру, розстібнувши одну з блискавок, залишивши один бік застібнутим,  під якою троє учасників можуть вільно розміститись, якщо дозволяє теплоізоляція килимків, то прямо на них. А у випадку ночівель на льодовику можна підкласти мотузку під килимки, а на сам килимок застелити пуховку.

Також, думаю, що для людей комплекції менше середньої можна буде комфортно розміститись в зшивці без подібних лайфхаків.

Оскільки таке використання спальників не передбачене виробником, то і претензій ми звісно ніяких не маємо, а надаємо інформацію виключно для тих туристів, які подорожують зі зшивками.

Також, мішки Munro можуть чудово врятувати вас не тільки від морозу, а і у спеку від спопеляючого сонця. Достатньо накинути їх на тент намету чи шатра, з яким ви подорожуєте, і хороше прохолодне місце у затінку вам гарантоване, а спальники провітряться і просохнуть від конденсату.

Загалом, спальники добре зарекомендували себе для походів такого класу важкості і району (висоти до 5500 метрів над рівнем моря).

 

Фото люб'язно надані Юліаною Литвиненко https://www.facebook.com/yuliana.lytvynenko

Звіт написаний Максимом Шлінчуком https://www.facebook.com/maksym.shlinchuk"

Мы благодарим Максима Шлинчука за такой подробный отчет об использовании спальника! Хотим также напомнить, что вы можете отправить нам свой отзыв на почту info@redpoint.ua или написать нам в социальных сетях.

Расскажи друзьям

Поделись своим отзывом о нашем снаряжении и получи фирменную футболку*

* Подарок отправляется в случае, если отзыв был размещен в разделе “Обзоры” нашего сайта
Заполните все поля для отправки

Спасибо, друг!

Твоё мнение очень важно для нас!
Скоро и у тебя будет фирменная футболка Red Point!

Команда Red Point.

А пока твоя футболка едет к тебе – подписывайся на самую интересную рассылку про активный отдых!

Подписка активирована.