Новость 19 АВГУСТА 2014

Вело Шотландия-2014: тест палатки Steady 2 EXT

В июле месяце этого года команда наших постоянных тестеров из Луцка под руководством Александра Оришко успешно совершила двухнедельный  велопоход вокруг всей  Горной Шотландии: от Глазго до Эдинбурга. Это путешествие было ранее анонсировано на нашем сайте.

Александр Оришко протестировал палатку Red Point Steady EXTПутешествие по Шатландии с палаткой Ред поинт Steady EXT

Статья публикуется в авторской редакции на языке оригинала.

Александр :

«…Маршрут подорожі Шотландією був такий.

Стартували з Глазго і їхали до міста Форт Віліам, біля якого розміщена найвища гора Великобританії – Бен Невіс. Дорогою зупинялися на ночівлю біля озера Ломонд.

Озеро Лох-Ломонд ШотландияОзеро Лох-Ломонд

Далі вирушили на острів Скай, на маршруті було багато красивих озер та замків.

Замок на острове Скай в ШотландииЗамок на острові Скай

Із міста Уйг, що на острові Скай, відправилися паромом на острови Харіс та Левіс. Далі з міста Сторновей  знову паромом до Аллапулу,від якого поїхали до озера Лох-Несс та міста Інвернес.

Озеро Лох-Несс

Озеро Лох-Несс и палатка Ред Поинт

Далі поїхали по рівнинах Шотландії, які засіяні житом і на яких розміщені  заводи з  виробництва віскі. Так дісталися Абердіна. Далі – вздовж східного узбережжя Шотландії до міста Едінбург. Зі столиці Шотландії вирушили автобусом до столиці Англії – Лондона. Там провели 3 дні, після чого полетіли з Великобританії додому”.

Во время этого велопробега наши коллеги из Луцка жили в новой палатке Red Point Steady EXT 2. Вот их впечатления о том, как отработала эта модель в северо-шотландских условиях:

Во время велопробега ребята жили в палатке Red Point Steady EXT 2

«До вибору туристичної палатки ми намагалися підійти дуже серйозно. Ще за півроку до початку нашої велоподорожі до Шотландії почали переглядати всі можливі варіанти, читати відгуки, залишені на просторах Інтернету іншими мандрівниками. Головні побажання: невелика вага, практичність і надійність. У результаті свій вибір зупинили на моделі Red Point Steady 2 EXT – двомісній універсальній палатці від однойменного виробника туристичного та альпіністського спорядження.

С палаткой Red Point Steady по Шотландии

У палатці місця вистачило і для нас зі всім спортивним приладдям, і для велобаула. За необхідності, розмістившись «валетом», можуть переночувати і три людини, і навіть більше. Добре сконструйована палатка забезпечувала чудову внутрішню вентиляцію, не пропускала вологу, а москітна сітка оберігала наш сон від набридливої комашні та комарів протягом усього велопоходу.

Новости на Redpoint.ua

Ця палатка може неодноразово ставати в нагоді  туристові впродовж усього весняно-осіннього сезону. Палатка має два окремих входи, що зручно при розміщенні двох туристів. Коли непогода не дозволяє готувати їжу під відкритим небом, це можна зробити всередині палатки. Палатка швидко і просто ставиться (розбирається), займає небагато місця на велобагажнику, а також, враховуючи  її функціонал, є досить легкою. Вона вітро- і вологостійка (постійно особисто перевіряв, оскільки холодні шотландські вітри в тандемі з тригодинним дощем – речі, не найприємніші в світі).

І ще одне невелике спостереження:  всі шви зроблені дуже акуратно, я не помітив жодної погрішності в конструкції чи самому пошитті палатки. Погодьтесь, що загальне враженняпро будь-яку річ формується саме з деталей.

У цілому, ми усім задоволені. Під часвелоподорожі я не переймався думками про палатку що і є основним критерієм її позитивної оцінки».

Двухместная палатка Red Point Steady 2 extПалатки успешно прошли тест в велопоходе в Шотландии

СЛЕДУЮЩАЯ ВСЕ НОВОСТИ ПРЕДИДУЩАЯ
оСТАВАЙСЯ в курсе событий

Подписывайся и узнавай первым о новинках и мнениях экспертов

Вы успешно подписались на рассылку.

Закрыть