Про бренд
Подорож - це не місце. Це стан душі

ТМ Red Point – це не просто товари для туристів, альпіністів та людей, які люблять та живуть активним відпочинком. Це стиль життя, який переслідує, надихає та змушує захоплюватись. Ми взяли до уваги досвід минулого, наклали на нього теперішнє для того, щоб створити багатообіцяюче майбутнє в галузі туристичного спорядження. 

Товари створені професіоналами

Ми врахували найкращу практику, думки та досвід гуру українського туризма та альпінізма, тому пропонуємо не черговий продукт на ринку, а нове якісне рішення. Ми не виробляємо аналоги та впевнені, що зручні та надійні товари Red Point сподобаються любителям активного відпочинку, подорожей та пригод.

Ми самі є користувачами спорядження

Тому ми якомога краще розуміємо завдання, яке воно повинно вирішувати. Наші намети, спальники, рюкзаки та аксесуари - це результат плідної співпраці активних людей та технологій, які постійно відслідковуються та втілюються у нашому товарі.

Концепція якості

У виробництві товарів Red Point використовується фірмова фурнітура та блискавки найбільшого світового виробника YKK. Для виготовлення наметів ми застосовуємо тільки алюмінієві каркаси, а усі наші спальники пройшли тестування по стандарту EN 13537.

НАМ ДОПОМОГАЮТЬ ЕКСПЕРТИ

У розробці асортименту Red Point приймають участь провідні спеціалісти у галузі туризма та альпінізма. Разом ми обираємо та тестуємо матеріали та фурнітуру від провідних виробників, продумуємо кожну деталь.

СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ АКТИВНОГО ВІДПОЧИНКУ

Співпраця з альпіністськими організаціями та сприяння розвитку активного відпочинку вцілому - один із напрямків діяльності Red Point. Ми вже виступили партнерами:

  • Відкритої першості Дніпропетровська з техніки альпінізму-20
  • Urban Tower Fest 2012 – змагання зі скалолазання на штучному рельєфі Дитячого туристичного зльоту-фестивалю «Мандруємо Разом»
  • Мультиперегонів Х-Крим Пригодницькі перегони у Дніпропетровській області
  • Змагання з техніки пішоходного туризму Першосходження на Р-2 (Сіманг-Гімал) 6251 м
  • Чемпіонату Дніпропетровської області з гірського туризму
  • Школи подорожей "Travel UP!"
  • Мультиспортивного творчого фестиваля активного відпочинку «Арта»
  • Першого на Україні швидкісного забігу на Говерлу
І це тільки початок!

Ми раді підтримати події, направлені на популяризацію активного відпочинку. Тому, якщо ви плануєте цікавий захід, розкажіть нам про нього, і ми спробуємо бути вам корисними ;)

НАПИСАТИ НАМ
Телефон для співпраці
+38 044 501 63 77
Ми в соцмережах: